Listopad 2013

Knížky a já

29. listopadu 2013 v 22:24 | Kája |  Knížky a já
Knížky. Jsem velmi horlivá čtenářka, kdybych měla vypisovat všechny knížky, které jsem četla...no řekněme, že jich bylo hodně. Čtu hodně romány, ale poslední dobou mě baví fantasy. Mezi mé oblíbené autory patří hlavně Lanzová, Řeháčková a Francková. Čtu ale i knížky například od Karla Čapka nebo Coopra. Tyhle knížky čtu hlavně pro http://www.ctenipomaha.cz/. Skvělá stránka na pomoc lidem.

Kluk v domě

29. listopadu 2013 v 14:13 | Kája
Dnes jsem si přivedla kluka domů...Teda ne svýho kluka, jenom kámoše. Ale i tak to byl docela záhul. Máme projekt na fyziku, vytvořit kompas. Příště si ho radši udělám sama.Usmívající se Byli doma rodiče, takže trapas. Naštěstí s náma byly i další dvě kamarádky. I když ty jejich poznámky a šeptání...No, měly z toho strašnou srandu. V pokoji jsem měla sice uklizeno, ale on mi stejně všechno přehrabal. Ke kompasu jsme se nakonec dostali, leč ten ne a ne fungovat. No, mám z toho ponaučení, nebrat si kluka domů. Až příště půjdu někam s klukem, půjdem někam, kde mě nikdo neznáUsmívající se

Můj začátek

28. listopadu 2013 v 21:34 | Kája
Jmenuju se Karolína a jsem strašně ztřeštěná. Takže asi normální puberťačka. Založila jsem si blog, protože....Ani nevím, asi protože ho má kamarádka a baví jí to, tak jsem to chtěla zkusit taky. Doufám, že se časem zorientuju, protože teď se tady fakt moc nevyznám.Šlápnul vedle Nejdřív jméno. Za boha jsem nemohla na žádný přijít. A když už, tak mi to nechtěli uznat. Nakonec jsem ze sebe něco vyždímala, ale byl to boj.Usmívající se Za druhé, netuším co mám dělat. Průvodce jsem asi nějak odklikla, nebo nevím. Divím se, že jsem vůbec přišla na to, jak napsat článek. (teda doufám...) Usmívající se Nevím, jestli jsem tak blbá, nebo každýmu chvilku trvá, než se trochu zorientuje. Jestli pokročím a stane se ze mě "blogerka", tomuhle se budu fakt smát.